שרשרת ההפצה מקבוצת ניאופרם כבר למעלה מ70- שנה

שרשרת ההפצה מקבוצת ניאופרם כבר למעלה מ- 70 שנה

החזון שלנו

פרומדיקו תמשיך לשמש כשחקנית מובילה בתחום שרשרת האספקה וההפצה של מותגי בריאות, צריכה ואיכות החיים בישראל. להעניק ללקוחותינו פתרונות מלאים, יצירתיים ומתקדמים בעולמות שרשרת האספקה לצד שירות מצוין בסטנדרטים הגבוהים ביותר להצלחת כלל היקרים לנו: הלקוחות, השותפים, העובדים ובעלי המניות. 

הערכים שלנו

שותפות – בפרומדיקו עובדים כצוות ובאמון הדדי עם הלקוחות, הספקים והעובדים על מנת להשיג תוצאות טובות יותר. השותפות יוצרת סביבה של תמיכה, יצירתיות והשראה שמובילים להצלחה משותפת.

איכות – האיכות משקפת את המחויבות למצוינות ולשיפור מתמיד, האיכות משפיעה על כל פרט בצורה חיובית.  בפרומדיקו האיכות היא ערך עליון ומשקפת את רוח החברה, ההון האנושי שלה, והחזון. 

בטיחות – חברתנו עושה הכל על מנת להבטיח את בטחונם של לקוחות החברה וכן את ביטחונם של עובדי החברה. בפרומדיקו מאמינים שסביבת עבודה בטוחה זו הצלחה בטוחה. 

מקצועיות – אנו מחויבים להצטיין ולהתמקצע בכלל תחומי הפעילות שלנו. אנו משקיעים משאבים רבים על מנת להטמיע את הידע, הטכנולוגיה ותהליכי העבודה המקצועיים, המתקדמים והחדשניים ביותר.

צמיחה מתמדת – אנחנו תמיד חוקרים אחרי אפשרויות חדשות, מתבססים על נקודות החוזק שלנו וצומחים לכיוונים חדשים ומגוונים. זה דורש גמישות, רצון ללמוד, יצירתיות ושאפתנות  ולקבל את האתגרים החדשים בזרועות פתוחות. 

מצוינות - המצוינות היא מטרה שאנו שואפים אליה בכל פעולה ובכל יום. כשאנו משקיעים את המיטב מעצמנו ומחפשים לשדרג תמיד, אנו יוצרים סביבה טבעית של מצוינות.