שרשרת ההפצה מקבוצת ניאופרם כבר למעלה מ70- שנה

שרשרת ההפצה מקבוצת ניאופרם כבר למעלה מ- 70 שנה

בשבילכם בכל מקום בעולם

ברוכים הבאים לעולם הרכש והיבוא של פרומדיקו. 

אנו מציעים שירותי יבוא ורכש מתקדמים מקצה לקצה, לכלל החברות מקבוצת ניאופרם ושותפים מופצים. יבוא ורכש, במיוחד של מוצרי רפואה ובריאות, דורשים התייחסות מיוחדת, החל משלב תכנון המלאי, הובלת המשלוחים באופן מבוקר, אישורי יבוא ושחרור ממכס, הובלתם למחסני החברה והתאמתם לשוק הישראלי. אנחנו מטפלים משלב תכנון הרכש (PLANNING) דרך תהליכי S&OP חוצי ארגון ועד שלבי הרכש והיבוא, באלפי משלוחים בשנה – משלוחים ימיים, אוויריים, מבוקרי טמפרטורה, ומשלוחי בלדרות. עם פרומדיקו אתם יכולים להיות בטוחים שתהליכי היבוא והרכש מתנהלים בצורה מקצועית, איכותית  ובסטנדרטים בין לאומיים. 

תכנון הרכש

בשלב הראשוני, שלב תכנון הרכש, אנחנו קשובים לצרכי הלקוח בהיבטי בניית תחזית רכש, מלאי בטחון, יעדי מכירות, בניית כמויות מקסימליות למכולות, זמני אספקה, ואילוצים רבים נוספים. תכנון הרכש מצריך יכולת בקרה ברמה חודשית – תכנון אל מול ביצוע. את כל אלו אנו עושים בצורה הטובה והמקצועית ביותר. 

 רכש

מערכת היחסים שלנו עם השותפים העסקיים היא לא פחות ממעולה. אנו יודעים לעבוד מולם בשיתוף פעולה מלא ומפרה ליצירת ערך אמיתי עבור השותפים. אנחנו יודעים לנהל מו"מ מקצועי על כל המרכיבים העסקיים, לרבות פירוק מוצרים לקומפוננטים, כדי לצמצם עלויות ועוד. אנחנו בפרומדיקו מנהלים מעל 500 ספקים בכל רגע נתון, עם אלפי מק"טים ומספר רב של קטגוריות רכש. 

יבוא

אנחנו מספקים את כל שירותי היבוא לחברות הקבוצה ולשותפים העסקיים שלנו. בפרומדיקו אנחנו יודעים לנהל את כל תהליכי היבוא בצורה המקצועית והטובה ביותר, על מנת שהחברות יוכלו להמשיך לעסוק בפעילות השוטפת שלהן. צוות היבוא המנוסה שלנו נכנס לתמונה עוד בשלב ההתחלתי כדי למקסם את רכיבי הרכש בהיבטי ה-INCOTERMS, אופן ההובלה וסיווג נכון של המוצרים במכס.

אנו מספקים ליווי מקצועי בכל שלב בתהליך היבוא ומקבלים אחריות על המשלוח מרגע מוכנותו אצל הספקים. לאורך 70 שנות פעילותה יצרה פרומדיקו יחסים אמינים וטובים עם מסופי הפריקה והמכס, וכל זאת כדי להבטיח שהתהליך יתרחש בצורה חלקה ובזמן הקצר ביותר .